Russian English Estonian

Desinfitseerivad rätikud BACTICID WIPES 150 tk.

Kuumakse al. 5.75 EUR / 3 kuud
Mudel: CHEMI-PHARM
Saadavus: Laos
Hind: 16.90€
ILMA KM: 13.85€
Kogus:  

Desinfitseerivad rätikud BACTICID WIPES 150 tk.

Desinfektandiga immutatud kiudkangast rätikud alkoholi taluvate meditsiiniseadmete pindade kiirdesinfektsiooniks. Kasutatakse meditsiiniasutustes, laboratooriumides jt. Meitsiiniseadmete Direktiivi 93/42 EEC mõistes meditsiiniseadmete pindade puhastamiseks ja desinfitseerimiseks.
 
Toode on laia fungitsiidse ja bakteritsiidse toimega, hävitab Gram-positiivseid ja Gram-negatiivseid baktereid (sh tuberkuloositekitaja), desaktiveerib nii ümbrisega (sh HBV, HIV, HCV, Vaccinia, Herpes simplex) kui ka ümbriseta viirusi (sh Adeno, Rota) ja seeni. Tootes sisalduv desinfektant hävitab pinnal olnud bakterid ning loob bakterite kasvuks ebasoodsa keskkonna. Toode on materjalisõbralik, ei jäta pindadele ebemeid ega muuda pinna visuaalset väljanägemist.
 
pH 6,5–7,5.
 
Toode vastab EN 1040, EN 13727, EN 1275, EN 13624, EN 14348 nõuetele.
 
Toimeained
Etanool 72% (toimeaine), kvaternaarsed ammooniumühendid 0,025% (toimeaine), tselluloosist rätikud.
 
Kasutamine
Avada koonusekujulise kaane otsas olev klapp ja tõmmata sealt välja rätik kuni perforeeritud kohani. Rätiku lahtirebimiseks võib kaant teise käega toetada. Peale rätiku lahtitõmbamist sulgeda koheselt klapp, vältimaks rätikute kuivamist. Desinfitseeritavad pinnad pühkida rätikuga nii, et kogu pind oleks ühtlaselt desinfektandiga kaetud. Toimeaeg 30 sekundit. Toode ei vaja mahapesemist.
 
 
 
 
CHEMI PHARM LOGO
 
 

 

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:               

CopyRight 2012 www.beautyfor.ee / All rights reserved.