Russian English Estonian

Aldehüüdivaba instrumentaariumi desinfektsioonivahend STERISEPT 1l

Kuumakse al. 5.53 EUR / 6 kuud
Mudel: CHEMI-PHARM
Saadavus: Laos
Hind: 32.53€
ILMA KM: 26.67€
Kogus:  

Aldehüüdivaba instrumentaariumi desinfektsioonivahend STERISEPT 1l

STERISEPT on fenooli-, aldehüüdi- ja fosfaadivaba vedel kontsentraat pesemiseks ja desinfitsiooniks.
STERISEPT hävitab baktereid (k.a. Mycobacterium terrae), viiruseid (k.a HBV, HIV) ja seeni.
Pindaktiivsete ainete sisalduse tõttu on tootel head puhastavad omadused. Toode on materjalisõbralik.
STERISEPT on mõeldud termostabiilsete ja –labiilsete meditsiiniinstrumentide pesemiseks ja desinfitsiooniks. Eemaldab meditsiinilistelt instrumentidelt vere, valgud, sekreedid ja rasvad. Loputamisel eemaldub materjalidelt kiiresti ja täielikult.
Kasutatakse meditsiiniinstrumentaariumi nagu endoskoobid, optilised instrumendid ja nende abivahendid, bronhoskoobid, biopsia lingud ja –tangid, intubatsioonitorud, larüngoskoobid, aspiratsioonitorud, neerukausid, siibrid, laborinõud, stomatoloogilise instrumentaariumi jne. desinfitseerivaks pesuks ja desinfektsiooniks. Sobib kasutamiseks kõikides roostevabast terasest ultrahelivannides kui ka endoskoopide masinpesu seadmetes. Kasutamisel masipesuseadmetes soovitav lisada vahu regulaatorit. Lühike desinfektsiooniaeg ja madalad kontsentratsioonid võimaldavad säästlikku kasutamist.
 
Koostis
Kvaternaarsed ammooniumühendid, piperasiin, dodetsüüldiamiin, lahustid, mitteionogeensed tensiidid, korrosiooni inhibiitorid, kompleksimoodustaja, vahu regulaatorid.
 
Kasutamine
Instrumendid asetada kaanega suletatavasse töölahusega täidetud leotusvanni. Jälgida, et kogu instrumentaarium oleks lahusega kaetud. Toimeaja möödudes instrumendid pesta ja loputada (vastavalt vajadusele) steriilse või jooksva veega.
 
Töölahuse toimeajad:
3% töölahus (30 ml kontsentraati lisada 970 ml vee kohta), toimeaeg 15 minutit;
2% (20 ml kontsentraati lisada 980 ml vee kohta) töölahus, toimeaeg 30 minutit;
1% (10 ml kontsentraati lisada 990 ml vee kohta) töölahus, toimeaeg 60 minutit.
 
Sobib kasutamiseks nii ultahelivannides kui endoskoopide masinpesu seadmetes. Kasutamisel masinpesu seadmetes soovitav lisada vahublokaatorit.
pH 10–11.
 
Toode vastab EN 1040, EN 1275, EN 1276, EN 13727 nõuetele. Omab CE märgistust vastavalt Meditsiiniseadmete Direktiivile.
 
ETTEVAATUSABINÕUD:
Kontsentraat on sööbiva toimega nii silmadele, nahale kui ka limaskestadele. Sissehingamisel ja nahale sattumisel võib põhjustada ülitundlikkust. Ainega töötades kasutada kummikindaid, silmade või näokaitset. Nahakontakt: pesta seebi ja veega. Silma sattumisel loputada rohke voolava veega, vajadusel pöörduda arsti poole. Aine neelamisel juua rohkesti vett, pöörduda arsti poole. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

 

 

CHEMI PHARM LOGO

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:               

CopyRight 2012 www.beautyfor.ee / All rights reserved.