Kategooriad


Russian English Estonian

FARCOM ARREN Tugev pumat 100ml

Kuumakse al. 2.75 EUR / 3 kuud
Mudel: FARCOM
Saadavus: Laos
Hind: 8.10€
ILMA KM: 6.53€
Kogus:  

FARCOM ARREN Tugev pumat 100ml

Ekstreemse tugevusega ja läikega pumat. Perfektne toode klassikaliste tahasilutud soengute modelleerimise jaoks. Skulptureerimiseks ja juuste silumiseks.

Tänapäeval on pumat üks populaarsemaid meeste juuksehooldustooteid. Tänu oma unikaalsetele omadustele, mida teistel viimistlustoodetel pole, on see saanud paljude eelistuseks. Universaalne juuksevaha, mis sobib igasuguste soengute ja juuksetekstuuride loomiseks – alates klassikalistest kuni modernsete ja struktureeritud stiilideni. Pumat on loodusliku koostisega ja seda kulub väga vähe, võrreldes teiste viimistlustoodetega.
 
Valikus leidub erineva viimistluse ja fikseerimisastmega tooteid: mati või läikiva lõpptulemusega, kerge, keskmise või tugeva hoidvusega.
 
Farcom Professional ARREN High Hold Pomade – Matte Finish tagab väga tugeva hoidvuse ja mati viimistluse, jättes juustele loomuliku välimuse. Tänu sellele saate luua soengu, mis püsib terve päeva muutumatuna.
 
Kasutamine
Kanna väike kogus niisketesse või kuivadesse juustesse ning stiliseeri nagu soovid.

 

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:



               

CopyRight 2012 www.beautyfor.ee / All rights reserved.